Den här webbplatsen använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används. Läs mer om cookies och hur du kan stänga av dem.

OK
Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Spartjänster i Linköping AB

Vadstena Sparbank, Åtvidaberg Sparbank och Kinda-Ydre Sparbank har ett gemensamt bolag - Spartjänster i Linköping AB - där bankernas interna administration samordnas. Spartjänster sköter administration, ekonomiredovisning och frågor som rör kontroll och efterlevnad av regelverk för bankerna.

Namn/BefattningMejlTelefon
Annelie Sigvall
VD & Administrativ chef
anneli.sigvall@atvidabergsspb.se076-144 86 84
Samuel Nilsson
Riskkontroll
samuel.nilsson@atvidabergsspb.se076-148 40 28
Oscar Lönn
Compliance
oscar.lonn@atvidabergsspb.se070-610 05 65
Britt-Marie Josefsson
Säkerhet
britt-marie.josefsson@atvidabergsspb.se070-645 30 46
Sophia Hallberg
Kreditgranskning
sophia.hallberg@atvidabergspb.se070-311 42 72
Tomas Mirholt
Redovisning
tomas.mirholt@atvidabergsspb.se072-216 70 04
Anna Patriksson
Projektansvarig/gruppchef bolånegruppen
anna.patriksson@atvidabergsspb.se076-230 34 84

Camilla Strömberg
Bolånegruppen

camilla.strömberg@atvidabergsspb.se070-573 88 65
Maria Syd
Bolånegruppen
maria.syd@atvidabergsspb.se072-206 81 91
Anki Sjöö Törner
Krav/Administration
anki.sjoo.torner@atvidabergsspb.se072-240 91 71
Alexandra Holmström
Verksamhetsstöd
alexandra.holmstrom@atvidabergsspb.se072-240 97 17
Sofia Roloff
Administration/Redovisning
sofia.roloff@atvidabergsspb.se070-920 28 20
Annelie Lindell
Redovisning
annelie.lindell@atvidabergsspb.se072-243 28 87
Sofie Eriksson
Administration
sofie.eriksson@atvidabergsspb.se072-216 70 03

Stäng Skriv ut